Jiné akce 2008-2013.
Předání odcenění za mimořádně obětavou pomoc při srpnových povodních

Dne 8.10. 2010 proběhlo na náměstí Dr. Edvarda Beneše v Liberci slavnostní předání pamětních listů a medailí I. a II. stupně za obětavou pomoc při srpnových povodních. Odcenění převzali příslušníci složek Integrovaného záchranného systému, příslušníci armády ČR, červeného kříže a jiných dobrovolnických organizací. Z naší jednotky dostali odcenění pouze tři lidé, ovšem čest a uznání patří i zbylým 9 členům jednotky, kteří chodili do svého zaměstnání a místo spánku po noční směně šli pomáhat lidem v nouzi, kteří si brali neplacená volna, náhradní pracovní termíny apod. Této slavností události se zúčastnili významní představitelé např. genmjr.Ing. Miroslav Štěpán (generální ředitel HZS ČR ) , hejtam LB kraje Stanislav Eichler apod.

článek HZS LK ZDE

článek požáry   ZDE

Fontána v Zákupech

Dne 11.9. 2010 se naše jednotka podílela na hasičské fontáně v Zákupech při příležitosti oslav 160. výročí Sboru dobrovolných hasičů Zákupy Proto jednotka v čele s Janem Černým , kterému jménem celého sboru děkuji za dobře odvedenou práci, zahájila opravou PS 12.  Úpravy byly provedeny tak, aby čerpadlo podalo co největší výkon, což se podařilo.
        Zákupským hasičům přejeme mnoho úspěchů do dalších let a zároveň děkujeme za velmi vydařenou slavnost a podívanou. P.S. : Jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoc.

Oprava PS 12

Fontána Zákupy

Foto z 11.9. 2010 ZDE

Zábavy

Zábavy které pořádáme, jsou spestřením pro celou Obec.

Foto ZDE

Hasičské slavnosti LTM 19.6.2010.

Foto ZDE

Noční soutěž Horní Lipchava 12.9.2008.

Naše jednotka se také účastní různých soutěží, na kterých se umisťuje mezi 1-4 místy.

Dětský den 31.5.2008.

Také každý rok pořádáme dětský den.

Foto ZDE

Noční soutěž H.Libchava 20.4.2007.

Jedná se o noční vytrvalostní běh na tři kilometry přes les.Naše jednotka se účastnila poprvé a vyhrála 3.místo.